Kontakt

Dane teleadresowe Lokalizacja Dane o prowadzonej działalności gospodarczej
Dane teleadresowe
Wnętrze lampy
Wnętrze lampy
Forma wtryskowa
Forma wtryskowa
Sungsan-ZEM Polska Sp. z o.o.
ul. Bema 2, 19-300 Ełk
tel. +48 87 610 52 41 (Centrala)
fax +48 87 621 69 42
office@szp.com.pl

Sekretariat zarządu
tel. +48 87 621 69 43
Monika.Rutkowska@szp.com.pl

Zakupy, sprzedaż i marketing
tel. +48 87 621 69 41 (bezpośredni)
wew. 459, 356
Artur.Mik@szp.com.pl

Księgowość i kadry
tel. 393, 308
Lucyna.Garbina@szp.com.pl

Produkcja
tel. 424, 372
Marek.Labuda@szp.com.pl

Zarządzanie jakością
tel. 388
Piotr.Pawelek@szp.com.pl

Inżynieria produkcji
tel. 399, 358
Waldemar.Surynt@szp.com.pl

Utrzymanie ruchu
tel. 319
Adam.Rydzewski@szp.com.pl

O firmie | System jakości | Potencjał badawczy | Oferta | Praca | Kontakt
Ta strona używa cookies w celach statystycznych. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
copyright © 2007-2016 SUNGSAN-ZEM
projekt: DEOS